Author Archives: jfoller

Lucie a Hora

Pozvání do Čechtic

„Dušičkový týden“ – odpustky

Co to jsou odpustky, jak se rozdělují a jaké jsou podmínky pro získání plnomocných nebo částečných odpustků?

DUCHOVNÍ REKOLEKCE PRO DŘÍVE NAROZENÉ

Duchovní rekolekce v Beskydech (7.-10.11.2017) jsou ZRUŠENY – z důvodu malého počtu účastníků.

PODZIMNÍ PUTOVÁNÍ

Vždy dvakrát do roka vyrážíme do přírody, abychom společně prožívali Boží přítomnost i společenství církve. tentokrát to bude do okolí Načeradce.

Zemřel P. Rudolf Vošický

Ve věku požehnaných 86 let zemřel ve středu pater Rudolf Vošických, který v 90. letech působil také ve farnostech Borovnice a Zhoř (viz parte v příloze).

Přednáška ve Vlašimi

Sbírka na krevní banku

Obracíme se na Vás s prosbou jedné naší mladé farnice z Křivsoudova, studentky závěrečného ročníku medicíny.

Akademie třetího věku (A3V) ve Vlašimi

NÁŠ POUTNÍK VE FATIMĚ

V letošním roce si celý svět připomíná 100.výročí Zjevení Panny Marie ve Fátimě. Skupina pěti poutníků z Čech, Moravy a Slovenska, motivována tímto velkým výročím vyrazila na pěší pouť z Gibraltaru do Fátimy k Naší Paní Růžencové a bude pokračovat … Continue reading