DUCHOVNÍ REKOLEKCE PRO DŘÍVE NAROZENÉ

Duchovní rekolekce v Beskydech (7.-10.11.2017) jsou ZRUŠENY - z důvodu malého počtu účastníků.

Byl Ježíš taky„starej“?

aneb hledání inspirací ze životního příběhu Ježíše Krista pro život  v seniorském věku

Čas: 7. – 10. listopad 2017

Doprava: autobus

Struktura dne: mše svatá, adorace, 2 přednášky

Strava: plná penze

Vzít sebou: turistická obuv, zimní oblečení, přezůvky, breviář, růženec

Duchovní: P. Tomáš Kábele

Místo konání: horská chata v Beskydech

Dům svatého Josefa, Gruň 60,  Staré Hamry, okr. Frýdek – Místek

Z WEBU DOMU SV. JOSEFA:

Horská chata Dům sv. Josefa leží na travnatém hřebeni Gruně (810 m n. m.) v Moravskoslezských Beskydech, nedaleko Starých Hamer. Krajina Gruně je posetá množstvím malebných zákoutí a dobrými výhledy po okolních hřebenech, kterým jako královna vévodí Lysá hora. Za dobré viditelnosti je možné nahlédnout daleko do kraje našich sousedů, na Slovensko – obzvláště na nápadný hřeben Malé Fatry. Objekt slouží ke skupinové i individuální rekreaci. Jezdí k nám rodiny s dětmi, konají se zde jazykové, vzdělávací a lyžařské kurzy, školy v přírodě, pěvecká a divadelní soustředění, přírodovědné semináře a jiné. Dům sv. Josefa je také místem setkání společenství rodin a účastníků duchovních cvičení. V létě je Gruň výborným místem pro horskou turistiku a horská kola. Celoročně nabízí chata svou ubytovací kapacitu 60 lůžek, prostornou společenskou místnost s krbem a malé občerstvení.  Děti potěšíme pískovištěm a houpačkami, dospělé pak posezením u táboráku s možností grilování, kde si můžete vychutnat vlahé letní večery. K objektu patří i zcela nová finská sauna, která je umístěna v dřevěnce, která těsně sousedí s původními objekty horské chaty. Parkování u chaty je zdarma. V celé chatě je nekuřácké prostředí. Chata má vlastní zdroj kvalitní nechlorované pitné vody z vrtu hlubokého 36m.V chatě je možné připojit se bezplatně k síti WIFI. Zajímavostí naší chaty je nedaleký dřevěný kostelík Panny Marie a vlastní domácí kaple, která slouží jako tiché místo pro četbu a rozjímání nebo k duchovním aktivitám ubytovaných.

Cena: 1 750 Kč

ŘKF  Čechtice

Nám. Dr. Tyrše 64

Čechtice 25 765

email: tkabele@centrum.cz ; tel: 603 310 381

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>