Představení a duchovní obnova

Pozvánka na představení a adventní duchovní obnovu

Profesionální divadelní soubor Jedl z.s. srdečně zve na meditativní představení Slova a obrazy z Petrkova s básněmi a grafikami Bohuslava Reynka.  Performance se uskuteční v rámci adventní duchovní obnovy 1. 12. v sále křivsoudovské fary od 14:00. Po představení bude následovat slovo kněze a příležitost ke svátosti smíření. Přijďte se zaposlouchat do jemné klavírní hudby skladatele Martina Dohnala a působivého přednesu herečky Lucie Trmíkové. To vše za doprovodu fotografií Bohdana Holomíčka. Vstup dobrovolný.

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>