Mše svaté a pobožnosti za zemřelé

Vzhledem k opatřením vlády jsou mše pro veřejnost zrušeny, stejně tak adorace, svátost smíření a svaté přijímání. Ale to nebrání individuálnímu přijímání svátostí. Telefonujte na 603 310 381.

úterý (3. 11.) od 15:00 do 18:00 a sobotu (7. 11.) 11:00 do 13:00 a od 15:00 do 17:00 budu k dispozici na faře po zazvonění či domluvě telefonem ke svátosti smíření (z hygienických důvodu se ve zpovědnici nezpovídá).

Intence za zemřelé můžete vhodit do schránky na faře nebo nechat u kostelníků v dané obci či poslat mailem (finance se dají řešit později;)

Kostel v Čechticích je otevřen na mříž vždy v odpoledních hodinách.

Možnost získat odpustky je papežem rozšířena o dalších libovolných 8 dní v listopadu.

Mše za zemřelé budou a pobožnost na hřbitově bez účasti veřejnosti budou vykonány (změna vyhrazena) takto :

Čechtice neděle za všechny věrné zemřelé

Borovnice neděle 1. listopadu dané intence

Jeníkov pondělí 2. listopadu dané intence