Mše svaté, pohřby

Od pátku 18. 12 2020 je povolena účast na bohoslužbě pro jednu desetinu osob z kapacity míst k sezení v daném kostele. V našem případě to znamená, že účast na pohřbu či svatbě nebo křtu je 15 lidí. Při mši je to kostel Čechtice 15 lidí, Křivsoudov 20 lidí, Borovnice 45 lidí, Zhoř 10 lidí, Jeníkov 8 lidí, Mnichovice 6 lidí.

Od soboty 6. března budou mše s nedělní platností v Borovnici v 17:00 zejména pro ty farníky, kteří jinak chodí kostela v Čechticích a Křivsoudově!! Z

Snažně prosím o trpělivost a vzájemnou spolupráci a ohleduplnost, aby se nás v kostele vystřídalo, co nejvyšší počet farníků. Snažte se mezi sebou domluvit, kdy a kolikrát do měsíce, na kterou mši půjdete. Zároveň upozorňuji, že v nastalé situaci, je potřeba reflektovat vládní nařízení a počítat se změnami omezení.

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.

Comments are closed.